Beauty Garden

Stokis & Pengedar

Sertai Team Stokis / Pengedar Beauty Garden Worldwide Dan Optimakan Pendapatan Anda Dengan Menjadi Usahawan Produk Keluaran Beauty Garden Worldwide

Kami mengalu-alukan kehadiran anda sebagai pengedar produk keluaran Beauty Garden Worldwide di kawasan anda.

Jika anda berminat untuk untuk menjadi sebahagian keluarga Beauty Garden Worldwide, dan berminat untuk menjana pendapatan yang lebih baik, anda boleh hubungi:

HQ Beauty Garden Worldwide:

03-9082 3519 / 012-246 6651 / 017-888 3419
jamuratudara@gmail.com

atau

Stokis Negeri di kawasan anda dengan segera.

 

 

Stokis Negeri

 

Kuala Lumpur

PT Widuri  03-26919350   Harapan Bunda 016-296 0444 / 019-259 4888   Bornda & Rezeki Cerah Enterprise (Keperluan Ibu Berpantang) En.Zainol 019-354 5678

Selangor

Sayo Cosmetics House   019-383 6877   Cempaka Trading  013-386 8539 / 012-221 3655

Raja Nur Izwa Erienna 013-6446723

Negeri Sembilan

Pn Hajah Aishah  019-660 2222    Citra Novelis (Terminal 1) 016-296 0444 / 06-763 3572

Putrajaya/Cyberjaya

Unic Marketing  03-8945 1000 / 012-221 3655

Melaka

Azerina Beauty  019-650 3404   Nadira Shoppe  019-367 3951

Johor

 Puan Jaja  019-710 4742    Imtiaz 019-759 0220

Perak

YS Marketing (Taiping) 012-526 2052 / 05-806 3769

Pahang

Sekilau Beauty (Kuantan)  016-986 1360    Nur Kasih (Bentong)  012-988 4404 / 012-323 5019   Galeri Hidayah (Jerantut) 017-971 0960

Terengganu

 Galeri Hidayah (Jerteh) 017-971 0960 Kedai Jamu Sri Ayu (Pn Afidah)  013-921 6535 / 09-631 0093

Kelantan

 Syarikat Perniagaan Masyrik (Tanah Merah) 019-939 2786 / 09-955 5040, Gedung Din Collection 013-9576986,  Melissa Beauty 014-812 7437

Pulau Pinang

 Cik Aida  017-290 1518

Kedah

 MNBI Warisan (Jitra) 019-477 2877     TLK Advance (Kulim) 0169861360      Berkat Serasi (Jitra) 012-430 5999     Hanieyz Beauty (Kulim) 013-9016383     Pusat Kecantikan Intan(Alor Setar) 013-4465321

Perlis

DIPERLUKAN SEGERA !

Sarawak

Cik Halimah  013-835 3810   Butik Sinasuria (Sibu)  016-522 6975

Sabah

Georginia Amatus 019-880 6920

Brunei

Dyg Norsitadewi +6738166190

DK Mastura +2737151073

Singapura

Swift Marche Pte. Ltd +6584237287

 

Pengedar

 

Selangor

Bukit Changgang  Puan Sal  019-395 5438, Pn Dila  011-1928 4848
KLIA/LCCT  Puan Khatijah  013-728 7838
Putrajaya  Puan Ezi  017-230 1973
Rawang   Puan Ani  012-344 7605, PT Widuri  019-261 1120
Shah Alam  Encik Azman  013-333 9628, Cempaka Trading (Tmn Alam Megah) 03-89275313
Telok Panglima Garang  Puan Rose  019-371 8902
USJ  PT Widuri 011-1193 1605

Kajang (Metro Plaza) Evatun Wahyuni 019-222 5726 / 011-2337 8880

Banting Puan Sal 019-392 6471

Klang Pn. Rose 019-371 8902

Kuala Lumpur

Ulu Kelang (Giant) MYA Jaya 016-224 6016, Rezeki Cerah Enterprise 019-3545678

Ampang CT Zahra Beauty  012-6259022

K.L Safiah 019-3216132, Noor Aisyah 017 -8870444, Noorhayati 017-4185329
Dsara KL Zamzarina 013-3394060, Zetti 019-3534922
Jln Ipoh Zil 012-6962490, Nina 019-2873314
Kementah Josaphine 012-8222733,
Menara TM Rosmina 019-3803068,
Keramat AU1 Era 013-2714060,
Setiawangsa Nurleeta 019-2257239,
Alam Damai Fairuz 019-3358079,
Bdr Tun Razak Firdaus 013-6131019, Linda 012-3785057
Bdr Kinrara Farah 013-2117482,
Bdr Damai Perdana Faisal 014-5189678,
Bdr Sri Dsara Intan 012-3752145,
PGA Cheras Ida 0172088017,

Cheras Siti Nur Asma 012-9225152
Bdr Sri Permaisuri Siti 012-9023071,
Desa Pandan Kamalea 019-9042509,
Kepong Lagenda Herbs 019-6683369,
Sg. Besi Siti 019-2176715,
Sri Gombak Nani 012-2401157,
Pandan Utama Leeza 012-3133415,
KL Sentral Amylia 017-6267296,
Segambut Bakhtiar 019-6654714,
Kem Sg. Besi Nor Asiah 012-6159834,
Sentul Hasnira 013-2247631, Ana 019-2926690, Juliana 012-3693235
Tmn Shamelin Perkasa Mazliza 012-2986495,
Kg. Baru Marfuzah 016-2079542,
Jln Pudu Ana 012-2510175

KLCC Noorakhmar 012-2035124

KL Dataran Maybank Nurleeta 019-2257239

 

 

Putrajaya

Putrajaya Suriana 013-3246033, Rehan 019-3877712, Anim 012-6063640, Meen 012-3417227, Puan Ezi 017-2301973
Nilai 
Melissa Saira 017-9290490, Norwaida 012-3570144,
Cyberjaya
 Norizan 019-3637685

Negeri Sembilan

Senawang  Herbs Fresh Giant (Hajah Misna)  012-6724939,  Liza  017-6303596,  Fatimah Zeulkeefli (Taman Sri Pagi) 019-3694973
Ampangan 
 Giant, Angsana Mall (Ramlah Hamzah) Kiosk Istana LHN Kosmetik & Kesihatan (sebelah kiosk jam) 010-2151558, Nazira Kiosk Cindai Ayu (Giant)  014-9676608 / 014-3603502
Seremban 
Wzie Collections Garden Home (Puziah 019-3106577 / 019-3306577
Kuala Pilah 
 Kampung Peraku (Ima Khalid)  012-2092795
Gemencheh 
 Taman Sri Gemencheh (Normala)  019-3848577
Mantin 
 Nahida  019-2213285
Rembau 
 Bazaar Mara Chembong (Al Birru Enterprise)  019-2586428,  Mini Spa  019-2586428

Banting Kampung Sungai Kelambu (Hafiza Mohammad) 019-2732488

Seremban 2 Garden Homes 019-3106577

Port Dickson  Spa Ratu Q (Aiton Salleh)  016-3800956 / 016-2849560

Tanjung Ipoh Nur Abida 017-3284944

Pahang

Kuantan Pn. Izzah 013-623 2331, Zuraidah 019-9338211, Rahiena E’prise 017-9387492, Norhasyikin 012-9553044
Tg. Lumpur Noraidah 013-9560680,
Tmn Berjaya Permai Zalmawaty 013-9022797,
Bkt Setongkol Norhasimah 016-9392581,
Pmtg Badak Zuriana 012-9540686,
Jln Mat Kilau Wajah Indah E’prise 013-9767008,
Lrg Sekilau Hamisah 019-9171636,  Junain 013-9548783
Kuantan Parade Salun Sri Sejahtera 012-3634436,
Kg Bkt Beirut Maizatul 019-9002486,
Pmtg Badak Baru Erin Bty 019-9315731,
Pangkalan Udara Azizah 012-5501826,
Felda Bkt Masriza 019-9372994
Tmn Melor Desa Nor Aishah 019-9860634,
Bt 11 Hazlina 019-9869945,
Balok Nor Azura 012-9677890, Permata Kasih Bty Shop 019-9119710,
Kg Peramu Rosuhaila 017-9126706,
Kg. Jawa Mashitah 016-6605254,
Bentong Nur Hanis 019-2850718, Melor Collection 019-9636583, Cenara Rias E’prise 09-2231051,
Jengka Zaihaniza 013-9217912,  Azian 019-9777305
Jengka 15 Saizia Bty  016-6911114, Zuriati 014-8103884
Jengka 3 Norhazila 014-8375848, Rosmawati 019-9865950,
Mentakab Zarina 013-9845895, Faizah 017-9311998
Temerloh Zalmatul Akma013-9078509, Cek Li 019-3415613,  Siti Noraishah 012-9853795
Raub Melor Collection 012-9099369, Norrehan 019-6801033
Peramu Pekan De Lynazs Bty 017-9380871,
Muadzam Shah Ismail 012-9557756, Sarmilah 013-9087556,
Tmn Kempadang Makmur Nadia 016-9605058,
Genting Highlands Norafidah 013-207 2445,
Bdr Pusat Jengka Norma 013-9940934,
Karak Azizah 012-3962891,
Tmn Indera Sempurna Anita 019-9116926
Indera Mahkota Norashikin 019-9469295
K.Lipis Haryati 017-9669260, Nuruladilah 013-6820163,
Kemayan Mahani 019-6338529,
Felda Chini Hapidah 019-7154070,
K.Rompin Sarbiah 012-9500676,
Felda Bkt Goh Siti 014-5240337,
Felda Neram Fanisah 019–7450485
K.Lipis   Noredayu 017-931 0328,   Norfaeza 013-9778305
T. Balok Perdana Noraida 019-9934372,
Pekan Fadwa 019-7760132,
Rompin Nooraishah 019-9195179

Terengganu

Ajil  Sri Ayu Shoppe  013-9216535
Bukit Payung  Butik Kecantikan Ellynoor  09-6312880
Chendering  Wan  013-9262819
Dungun  Impiana Maju  019-9267122,  Villa J Beauty  019-9830089
Gong Badak  Linda Beauty House  019-9899915 / 017-9665663
Kuala Terengganu  Nuwaja Enterprise  013-9069000,  Giant (Wan Beauty)  019-9666393,  Mydin Mall (Zaiton)  019-9842488
Kuala Berang  Zie Beauty Care  019-9737909
Kemaman  Centre Point (Bekal Hidayah)  09-8582494, Tuah Idaman  019-9628592
Masjid Putih  Pesona Beauty & Collection  019-9574341
Pasir Panjang  Jelita NZ Beauty  014-8095521

Kelantan

Kota Bharu  Zurizawati Awang  019-9682158,  Din 016-9418796 / 097445786,  Jaafar Rawas  013-9862580 / 09-7481073,  Syarikat Perniagaan Masyrik  019-9392786,  Bazar (Mira Yusoff)  012-9508842, Afzam 013-2212116
Pasir Puteh  K.Min Mustika Ratu  014-8141878
K.Krai  Norhazira  014-8317633 / 014-8225902,  Sri Mawaddah Beauty  019-9166210
Machang  Malinda Jamu  019-9923722
Bachok  DF Beauty (Kak Yah)  017-9606031
Jeli  Sharipah Daud  013-9838290
Pasir Mas  Nurkasih Beauty  017-9477743
Gua Musang  Cik Anis  019-7767754,  Kha Stesen Bas  012-9396739
Jerteh  Tuah Habsah  013-9723627

Johor

Skudai Giant U Mall (Jaja) 019-7104742, Nurul 013-7515145, Yati 013-7025205
Ulu Tiram Dalela 016-7259528, Irni 012-7475394
Bdr Baru Uda Asfaziha 017-7607906,  NurQiarah 013-7025205
Bt Pahat Mastura 017-3447785,
Kt Tggi Pn.Noreha 012-764 1992 Iza 013-7593668, Fara Kipmart 019-7488993, Rohman 012-5438868
Gelang Patah Nora 012-3729270, Khaslinda  013-2758234
Tmn Air Biru Zakiah 013-7679879, Nisa 016-7472446, Haslinda 012-7501751
UTM Nurlida 012-7232070,
Prt Raja Nor 013-7494268,
Psir Gudang Awin 012-7932345, Rahimah 019-7737415, Mona 017-7416474
Permas Jaya Fiza 010-7013880,
Econsave Kt Tggi Bussaina Azka 019-7069666,
Tenggaroh 2 Ida 019-7223259,
Tiram Yina 019-7653484
Tmn Universiti Emma 019-7801590,
Giant Pulai Utama Ayu 010-7005196
Labis  Lin 019-7111766,
Senai Fieza 012-7341599,
Kluang Norza Bty Ctr 016-7827800, Linda 012-7563396
Mersing Wani 019-7484373,
Kt Masai Haslinda 014-2736564,
Bdr Putra Kulai  Lin 013-7764460,
Kangkar Pulai Faeza 019-7768206,
Majidee Park Aida 012-7270807,
Saleng Saleha 019-7091501,
Prt Sulung Wan 013-7337583,
Saujana JB Habibah  017-7075157,
Kompleks Psir Gudang Pesona Idaman Bty  019-7769900,
Tmn Perling Shellywati 019-3771388,
Tg. Puteri Resort Ros 017-7605134,
Sg. Abong Muar  Su 012-3242564,
Bdr Muar Yati 013-6847606,
Tmn Sri Orkid Haiza 019-7016446,
Gedung Kt Tggi Butik Kecantikan Su 019-7651072,
Larkin Idaman Bty 013-7534357,
Pasak Salwa 017-7667200,
T. Setia Tropika Zara 019-5959181,
Ctr Plaza Kt Tggi Raihanaz Bty 019-7529141,
Muar Rohayah 012-6181343, Fiza 017-3705734
Pt. Bakar Leha 010-7196226,
T.Tun Sulaiman Noor 017-6194196
Kempas Aishah 019-7499895
Pontian Herba Sri Tanjung 017-7942229,
Tmn Bkt Dahlia Niza 019-7756976,
T. Psir Putih Siti 013-7188409,
T. Scientex Norhayati 019-7762714,
Kulai Niza 017-7745375,
Bdr JB Alfian 016-7445142
Segamat Aza 017-7125210, Haliza 017-7022167­
Hwa Thai Kt Tggi Khalid 014-6159942,
T. Yayasan Segamat Arlina 019-7643463
Bestmart Siti 017-7155179,
Bt Pahat Hasnita 013-7472233

 

Melaka

Merlimau Noryati 013-6847606,
Sg.Udang Ina 019-9642291,
Melaka Central Ayu Nirwana  06-2810 034,
Jusco Bandaraya 06-286 7558  Mydin MITC 06-2317 558  Mydin Jasin 06-521 6808  Tesco 06-2866 558
Duyong  Alilah 012-2568 174,
Masjid Tanah Cetmas 013-3792 758,
Krubong Norhana 019-6051 399,
Durian Tunggal Radiana 012-6694 976,
Jasin Fiza 017-6331 979,
Tehel Nisa 013-7121 505,
Lendu Aina 017-6542 586,
Sg. Rambai Erina 019-7231 212,
Malim Suhaila 019-6697 114,
Jln. Jasin Kedai Ishak 017-7033565,
Giant Cheng Azerina Ishak Bty 019-6503404,
Kesang Azwin 019-6996692
Semabok Hasniza 012-6254747,
Bkt Beruang Halimah 012-6390547,
Terendak Noorzaizura 012-7508359,
Kerubong Perdana Ann 019-6594706,
Terendak Heights Aniza 012-6701477,
Ds Chg Perdana Hanisah 013-2574005

Perak

Ipoh  Golden Asia Point  05-2499967 / 016-4104955,  Niza Enterprise  012-5903850
K. Kangsar  En. Abu Bakar  012-5903850,  Aslizawati  017-4977912
Taiping  En. Saiful  019-2304022,  Aufa Herbs  019-4471272

Kedah

Alor Star Parade  Razia  019-4589116, Zafana Serasi Enterprise (Tmn PKNK) 013-489 6083 / 04-7305 610
Ayer Hangat  Anita  011-15433912
Gurun  Roszita  019-5032636
Jitra Mall  Rias Jelita Enterprise  019-5751716
Mergong  Putri Suzana  017-4022109 / 018-9864501
Sg. Lalang  Norsuraya  019-5620435
Hutan Kampung  Biey  017-5480101
Kuala Ketil  Fariza  014-2426256
Datuk Kumbar  Norlie  012-4326027
Ayer Hitam  Nurul Shahida  014-2747140
Alor Janggus  Helmiyana  019-4703010
Pantai Chenang  Yani  019-4166909
Telok Wanjah  Kak Ta  0124878225

Pokok Sena / Kuala Nerang AAA Baraqah Enterprise (Pn Hasmiza)  019-4464997

Sg. Petani  Pn. Watie  012-455 0878, Pn Azira 019-5250 530, Pn.Siti Hajar 017-4372375

Kuala Kedah Abg Halim 019-475 1315

Bukit Kayu Hitam (C Mart Changlun) Pn. Melina 017-535 1662

Pekan Rabu Pak Wan 012-529 1800

Zafzana Serasi Enterprise (Jln Tun Abd Razak) 013-4896083

Pulau Pinang

Georgetown Rosmawati 019-4641284, Majidah 017-405 0930
Kompleks Bkt Jambul Milah 014-2488807,
Bkt Jambul Sweet Impressions 017-4563934,
Bkt Mertajam Aini Bty 012-5699810, Ida 012-5435453,
Tlk Kumbar Lynn 017-4316301,
Prai Nurul 013-4249394,
Gelugor Norhafizah 019-9779003,
Perai Shifa 012-4900153, Nadia 012-4900156
Bayan Baru Lynz Bty House 0194427442
Butterworth Hanida 013-4528502,
Pmtg Tggi Mas Munymas 012-4715107, Perda Herbarina 012-4290071,
Smpg Empat Sham Herb 012-5765359,
Bayan Lepas Persona Lady 012-4600087,
Sg Ara Huzaimah 013-4425090,
Balik Pulau Normila 0194553034

Sarawak

Kuching  Joyce 013-8202084
Miri  Herb’s Nature De’Nieyla Ayu  016-8666611, Puan Dayang 013-806 7815
Limbang  Nauyah  019-8565878
Samarahan  Marlyn  013-8383105
Spaoh  Rafinawati  014-8888269
Bau  Farmasi Bau  012-8772152

Sarikei Pn. Selia 017-852 4349

Perlis

Kangar Masarif 04-9782818,  Lyn 012-5584112, Isma 012-5584112,
Beseri Liza 019-5519115,
Pauh Hidayah 012-3335401,
Spg Empat Rafezawati 019-4546494,
Tmn Sri Embun Salina 017-5778870,
Kg. Guru Huda 017-5232531,
MRSM Normi 019-4187608,
Pdg Besar Roslina 012-5747054,
Mata Ayer Irah 017-5329772,
Arau  Nurul 012-4135099, Rias Idaman (C Mart) 019- 555 7656
Sanglang Pn. Salwa 017-5364771,
Kg. Bakau, Kangar Pn. Noris 013-4408989

Sabah

Kt Kinabalu Amelin Bty House 013-9313838,Heeana Herbs & Bty 013-8794288,Miranda 014-3585111,Hasmiah 012-2944009,Naddya 016-8493777, Nursaliza 019-8326380, Nursaliza 019-8326380, Aedelly 014-8003055, Bibi 016-8012825
Papar Mimie 016-5866472, Hanizah 013-8559585
Luyang Zaza 013-8679119,
Sandakan Rosni 019-8134647, Siti Norsuhana 013-8734125, Fiena 012-8424575, Ayu 012-8684221,
Labuan Kaslina 017-8160608, Ahzimah 013-8640991,
Lahad Datu  E. Faizal  011-1535 0995  Masnah 019-8516829, Handryati 016-8387080, Sarinah 016-8234499, Hasidah Basri 013-8768272, Haslinah 013-8036712, Marlina 014-8723723, Sharifah 014-8694266, Ismawati 019-3666810, Kasmawati 013-8722134
Kt Belud Noradillah 016-8362420, Norsiah 013-5424978, Salon Mesra 014-3585111
Semporna Noraidah 014-5511982,
Tawau Zubaidah 019-8070598, Sapturiah 019-8115545, Karlina 016-8151303, Erna 016-8034633,
Telipok Lucy 014-8562967, Nore 019-8327263,
Giant Tawau Nurdin 013-8906119,
Kt Marudu Ashmie  019-5336840,
Eastern Plaza Tawau E-Sya Store 019-8634513,
Beaufort Anidah 016-8068065,
Kunak Shah 014-2009291,
Keningau Roslin 014-5742118
Penampang Tifyni Shop 016-8462966
Ctre Point K.K Sanisah Juma 013-8781881

Brunei

Berakas Sejaya E’prise (Elly) +6737114869, Zainon +6737153599,
Gadong Norlee +6738183761,
Ctrpoint Gadong Hj Azahari +6738817170,
Kg Bengkurong Naini +6738656166,
Kiulap Sulasmi +6738954039,
Kg Bolkiah A Napsiah +6737105784,
Kg Tagap Jerudong Dk Kartini +6737178004,
Beribi  Jun +6737134826

Singapura

Chua Chu Kang Rosmah +6591141217,
Clementi Ave 4 Anifah +6594875099